Raf Çeşitleri
Ağır Yük Raf Sistemleri
Hafif Yük Raf Sistemi
Soğuk Hava Depo Sistemleri
Süper Market Raf Sistemleri
Ahşap Raf Sistemleri
Yapı Market Raf Sistemleri
Oto Market Raf Sistemleri
Market Raf Sistemleri
Depo Raf Sistemleri
Çelik Raflar
Kompakt Arşiv Sistemleri
Ahşap Raf Sistemleri

Her ev içerisinde (mutfak, yatak odası, banyo vb.) çeşitli yapılarda ve şekillerdeki raflara ihtiyaç duyulur. Raflar için kullanılan geniş ve çeşitli malzemeler ve düzenekler bulunmaktadır.

Günümüzde artık büyük ve klasik raflar ın yerine daha modern ahşap raf ve dekoratif raflar kullanılmaktadır. Üzerlerine kitap, cd, süs eşyaları, çerçeveler vb. eşyaları koyduğumuz raflar göz alan modellerle, farklı tasarımlarla ve renklerle üretilmektedir. Raf dayanıklılığı ve tasarımı oldukça önem kazanmıştır.

Hazır raf satın alabileceğiniz gibi, kendi zevkinize göre istediğiniz ebatlarda raflar yapmanız da mümkün.Nasıl bir raf sistemi ve nasıl bir malzeme kullanacağınıza karar vermeden önce, üzerlerinde ne koymak istediğinize ve dekorasyonunuzda nasıl görünmelerini istediğinize karar vermelisiniz. Rafların üzerine koyacaklarınız, raf malzemesi ni belirlemenizde etkili olur. Raf kalınlığı ve destekler arasındaki mesafe, bu şekilde belirlenebilir.Raf sistemleri hakkında öneride bulunmak ve rafların kalınlıkları hakkında net olmak oldukça zordur.

Üzerlerine koyulacak eşyaların ağırlıklarıyla, raf malzemeleri belirginlik kazanır. Hafif yükler sınıfına, küçük bitkiler vazolar vb. girmektedir. Hafif okuma kitapları ortalama yüklerdendir. Ancak büyük bitkiler ve kalın ansiklopediler, ağır yükler sınıfına girer.
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji